Моя клініка

Митина Ольга Леонидовна

Митина Ольга Леонидовна

Митина Ольга Леонидовна


ВРАЧ АКУШЕР-ГИНЕКОЛОГ


Врач акушер-гинеколог

Володію спеціальними методами обстеження та тактикою ведення вагітних, породіль та гінекологічних хворих відповідно до наказів та клінічних протоколів МОЗ України (лікування запальних процесів, порушень менструального циклу, аномальних маткових кровотеч, а також лікування загроз вагітності та передчасних пологів, консервативне ведення жінок з кістами яєчників та міомою матки), консультую жінок з приводу обирання методів контрацепції, володію навичками постановки внутрішньоматкових контрацептивів, маю практичні навички ведення пологів, володію технікою відновлення післяпологових розривів шийки матки, піхви та промежини, проводила «Роздільні діагностичні вишкрібання цервікального каналу та порожнини матки», а також «Електровакуумаспірацію порожнини матки», проводила «Розкриття абсцесу бартолінієвої залози», володію навичками проведення «цервікальної анестезії», асистувала на порожнинних (Кесарів розтин, Екстирпація матки без та з додатками, Тубектомія, Оваріоектомія, Резекція яєчника) та вагінальних операціях (Екстирпація матки, Кольпоперінеотомія та леваторопластика).

 

Образование

Национальный медицинский университет имени А.А.Богомольца (Киев)

Год окончания 2016

Запись на прием
Отзывы
Читать все
Ксения
2017-08-04

Прошла обследование по пакету у гинеколога Федулова О.С . Хорошая клиника, доктор замечательный! Ксения.

Лара
2017-07-17

Была на консультации у дерматолога в Моя Клиника на Минской, по акции, отличная доктор, Савчук Алина Сергеевна! Рекомендую!

Мироненко Алена
2017-07-16

Я была в Моей Клинике на Позняках , сразу сложилось мнение о тружелюбном и профессиональном коллективе. Было видно , что хоть клиника маленькая и новая, но...